-

FORMULA GULF 1000
Úterý - 16.06.2015 - 20:30
Admin závodu: hemer89

Auto Formula GULF 1000,Trať Laguna Seca na 42kol,start závodu v 12:00,plynutí času 2x,slunečno bez deště,practic 5min,kvalda 10min,asistence jen abs,damage off,mechanické poškození yes,opotřebení gum 3x,spotřeba benzínu reálná,přidejte si hemer89 do frendu,snad vše,víc v diskuzi
6. 01 colin_lubka (colin_lubka) 1459 -25

Pro psaní příspěvků se musíš nalogovat (vlevo).

<- předchozí strana | 1/2 | následující strana->
hemer89 - 2015-06-16 23:55:16
Ještě co se týče tuningu tak jestli chcete tak jsem ochoten vám svůj setup vždy napsat před závodem do diskuze?otázka zní jak a komu to pomůže.neberu to jako ztrátu výhody ani nějaké oslabení.každému poradím.je to o pár věcech které když se pořádně všem vysvětlí tak si myslím ze by tuning nakonec nemusel být takový problém!já už tak nějak vím kam sáhnout a kde přidat a kde ubrat.tak stačí napsat bud sem a nebo rovnou mě do zpráv
lubino1 - 2015-06-16 23:45:21
gratulace bednářům
hemer89 - 2015-06-16 23:35:14
Dnes to bylo zaklety.myslel jsem si že 1:35 je dobrý čas a pak přišlo v kvalde Pavla 1:33 a už sem byl na sebe naštvaný!v půlce závodu mě opět nezklamali v boxech a vymysleli ze mi změní tlaky v pneumatikách a byl jsem nahraný.po ani ne celém kole mi kuli nízkým tlakům v pneumatikách zcervenali gumy a nezměnili barvu až do konce závodu.byla po boxu i chvíle kdy jsem to chtěl kuli těm pneu vyskočit ze závodu a jít spát.ale rek sem si že se dotrapim až do konce a to se mi vyplatilo!poslední kolo cca,3s za Pavlem ale po jeho chybě jsem ho asi v půlce kola dojel a nakonec i předjel.ale nebylo to žádny umění!zkusil jsem Pavla vytáhnout na brzdy v poslední zatáčce a náhodne mi to vyšlo.Pavel sel pozdě na brzdy a byl dlouhý.tak jsem ho podjel a upaloval sem do cíle.jinak bych byl bez šancí.Pavel totiž dnes byl o třídu lepší než já a zasloužil si vyhrát
vyhrát!bez debat!nutno podotknout že vše proběhlo bez jediného kontaktu a vše bylo fayr play!aspoň z mého pohledu!Colinovy přeji více takových závodu jako dnes.určitě sis to užil až na tu chybu s pneu?snad se bude dát do budoucna jezdit bez tuningu.není nic lepšího než když je celé startovní pole vyrovnané a to bohužel s tuningem zatím nejde ;( gratulace všem co dojeli ;)
marioandretti - 2015-06-16 23:10:55
Gratulujem Hemerovi a Pavlovi,išli parádne,no a colin tlacil (čisto bez jediného tukanca)neskutočne prvú polovicu pretekov,doslovne som ho mal za sebou ako prívesný vozík.Skoda tých boxov bolo by to zaujímavé
pavelkauska - 2015-06-16 22:59:19
Gratulace hemere,byl to mazec :-) Takhle ztratit závod vposledí zatáčce,to dokážu jen já.Gratulace všem a coline super že jsi dojel ;-)
colin_lubka - 2015-06-16 22:00:24
Poprve jsem dojel závod,tak mam radost...vždy mě to vykoplo v pulce zavodu...Docela jsem se držel,ale musel jsem 3x do boxu,2x jsem vlastní chybou přezul na přechodný pneu a bylo po srandě :-(